Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2021/2022

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový zpěv

Skuteč, 22. února 2022

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie II.                 Anna Víšková                       1. cena

kategorie II.                 Edita Hrubá                         2. cena

kategorie II.                 Eva Waldhauserová             2. cena

kategorie III.               Viktorie Víšková                  1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VI.               Anna Křičenská                   1. cena

kategorie VI.               Eliška Ryzová                       2. cena

kategorie VII.              Mikuláš Málek                     1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VIII.            Blanka Pavlišová                  2. cena

kategorie IX.               Denisa Dibelková                 1. cena s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na žesťové nástroje

Chrast, 10. března 2022

Hra na trubku

(vyučující: Martin Líska)

kategorie V.                 Jakub Koreček                     1. cena s postupem do krajského kola

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na dřevěné dechové nástroje

Chrudim, 17. března 2022

Hra na klarinet

(vyučující: Jan Papež)

kategorie VIII.            Matěj Ludvík                        2. cena

kategorie IX.               Matěj Kaňka                        3. cena

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.               Sylvia Blehová                      1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VIII.            Jitka Přepechalová              1. cena s postupem do krajského kola

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový zpěv

Pardubice, 23. března 2022

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie III.               Viktorie Víšková                  2. cena

kategorie VII.              Mikuláš Málek                     2. cena

kategorie IX.               Denisa Dibelková                 2. cena

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na žesťové nástroje

Vysoké Mýto, 6. dubna 2022

Hra na trubku

(vyučující: Martin Líska)

kategorie V.                 Jakub Koreček                     3. cena

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na dřevěné dechové nástroje

Vysoké Mýto, 7. dubna 2022

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.               Sylvia Blehová                      2. cena

kategorie VIII.            Jitka Přepechalová              1. cena s postupem do ústředního kola

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2018/2019

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Komorní hra s převahou dechových nástrojů

Hlinsko, 27. února 2019

Soubory dřevěných dechových nástrojů

(vyučující: Jan Papež)

kategorie II.                  Klarinetové duo                   1. cena s postupem do krajského kola

(Matěj Kaňka, Matěj Ludvík)

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Komorní hra s převahou dechových nástrojů

Vysoké Mýto, 20. března 2019

Soubory dřevěných dechových nástrojů

(vyučující: Jan Papež)

kategorie II.                  Klarinetové duo                   3. cena

(Matěj Kaňka, Matěj Ludvík)

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2017/2018

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový a komorní zpěv

Skuteč, 19. února 2018

Sólový a komorní zpěv

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie 0.                  Vojáčková Ellen                   1. cena

kategorie I.                  Žáčková Žaneta                    1. cena s postupem do krajského kola

kategorie I.                  Klaudová Marie                   1. cena

kategorie II.                 Málek Mikuláš                      1. cena s postupem do krajského kola

kategorie III.               Pavlišová Blanka                  2. cena

kategorie III.               Strouhalová Eliška               3. cena

kategorie V.                 Vychodilová Anežka            1. cena

kategorie VI.               Klimešová Lenka                 1. cena s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře dechové nástroje

Chrudim, 6. března 2018

Hra na klarinet

(vyučující: MgA. Kateřina Daňková)

kategorie IV.               Ludvík Matěj                        2. cena

kategorie V.                 Moučka Marek                     2. cena

 

Hra na saxofon

kategorie VI.               Strouhalová Eliška               2. cena

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.               Křemenáková Justýna         1. cena s postupem do krajského kola

kategorie V.                 Vychodil Jindřich                 1. cena

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Vysoké Mýto, 26. března 2018

Hra na zobcovou flétnu

 (vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.               Křemenáková Justýna         2. cena

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na bicí nástroje

Vysoké Mýto, 27. března 2018

Sólová hra

(vyučující: Vojtěch Kudrnáč)

kategorie III.               Dostálek Lukáš                     3. cena

kategorie VII.              Mayer Štěpán                       3. cena

Souborová hra

(vyučující: Vojtěch Kudrnáč)

kategorie III.               Soubor bicích nástrojů        2. cena

                                      (Mayer, Dostálek, Štangl,

                                      Šára, Šukal)

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový a komorní zpěv

Pardubice, 28. března 2018

Sólový a komorní zpěv

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie I.                  Žáčková Žaneta                    1. cena

kategorie II.                 Málek Mikuláš                      2. cena

kategorie VI.               Klimešová Lenka                 2. cena

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2016/2017

VÝSLEDKY V KRAJSKÉM KOLE – Hudební obor:
Hra na housle
(vyučující Jitka Šottová)
I. kategorie Žáček Vít 2. cena
VÝSLEDKY V OKRESNÍCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na housle
(vyučující Jitka Šottová)
I. kategorie Žáček Vít 1. cena s postupem do krajského kola
II. kategorie Málek Mikuláš 1. cena
VII. kategorie Odvárková Natálie 2. cena
(vyučující Aleš Křivský)
0. kategorie Moučka Viktor 2. cena
I. kategorie Papoušek Patrik 3. cena
III. kategorie Vaňková Zuzana 3. cena
Hra na kytaru
(vyučující Petr Šotta)
IV. kategorie Charvátová Tereza 2. cena
(vyučující Jarmila Krobová)
VI. kategorie Čermák Jaroslav 1. cena s postupem do krajského kola

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2014/2015

VÝSLEDKY V OKRESNÍCH KOLECH – Hudební obor:
Sólový zpěv
(vyučující Jana Sychrovská)
0. kategorie Strouhalová Eliška 1. místo s postupem do krajského kola
0. kategorie Klaudová Marie 2. místo
II. kategorie Vychodilová Anežka 1. místo s postupem do krajského kola
III. kategorie Klimešová Lenka 1. místo s postupem do krajského kola
V. kategorie Linhartová Kateřina 2. místo
(vyučující Jiří Koreček)
0. kategorie Přepechalová Lucie 1. místo s postupem do krajského kola
I. kategorie Šupíková Viktorie Tereza 2. místo
Komorní zpěv
(vyučující Jana Sychrovská)
0. kategorie Klimešová Lenka 1. místo
Vychodilová Anežka
Hra na trubku
(vyučující Martin Líska)
II. kategorie Dorota Špásová 2. místo
Hra na pozoun
(vyučující Martin Líska)
III. kategorie Hájek David 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na bicí nástroje
(vyučující Vojtěch Kudrnáč)
I. kategorie Štangl Matěj 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na klarinet
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
I. kategorie Pirner Jáchym 1. místo
Hra na zobcovou flétnu
(vyučující Martin Líska)
0. kategorie Žáček Vít 1. místo s postupem do krajského kola
(vyučující Jiřina Hrubá)
II. kategorie Koblížková Jana 2. místo
III. kategorie Přepechalová Lucie 2. místo
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
II. kategorie Kaňka Matěj 2. místo
II. kategorie Urbánková Bára 3. místo
V. kategorie Urbánková Katka 2. místo
Hra na příčnou flétnu
(vyučující Jiří Forman)
I. kategorie Klimešová Lenka 2. místo
II. kategorie Sablíková Michala 1. místo
VÝSLEDKY V KRAJSKÝCH KOLECH – Hudební obor:
Sólový zpěv
(vyučující Jana Sychrovská)
0. kategorie Strouhalová Eliška 1. místo
II. kategorie Vychodilová Anežka 3. místo
III. kategorie Klimešová Lenka 2. místo
(vyučující Jiří Koreček)
0. kategorie Přepechalová Lucie čestné uznání
Hra na zobcovou flétnu
(vyučující Martin Líska)
0. kategorie Žáček Vít 1. místo
Hra na pozoun
(vyučující Martin Líska)
III. kategorie Hájek David 2. místo
Hra na bicí nástroje
(vyučující Vojtěch Kudrnáč)
I. kategorie Štangl Matěj 3. místo

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2013/2014

VÝSLEDKY V OKRESNÍCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na kytaru
(vyučující Josef Ulrich)
0. kategorie Jišová Pavlína 2. místo
III. kategorie Šlitrová Michaela 2. místo
IV. kategorie Salfická Kateřina 2. místo
VI. kategorie Hnízdilová Zdislava 2. místo
Hra na kytaru – komorní hra
(vyučující Josef Ulrich)
I. kategorie Kytarové kvarteto 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na housle
(vyučující Jitka Šottová)
I. kategorie Málek Mikuláš 2. místo
(vyučující Aleš Křivský)
I. kategorie Vaňková Zuzana 2. místo
Hra na klavír
(vyučující Mgr. Daniela Coufalová)
IV. kategorie Jochec Jindřich čestné uznání
VÝSLEDKY V KRAJSKÝCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na kytaru – komorní hra
(vyučující Josef Ulrich)
I. kategorie Kytarové kvarteto 2. místo

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2012/2013

VÝSLEDKY V OKRESNÍM KOLE – Hudební obor:
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
Ia. kategorie Soubor zobcových fléten 1. místo s postupem do krajského kola
Tlustá Kristýna
Dvořáková Natálie
Klimešová Lenka
IIa. kategorie Soubor zobcových fléten 1. místo s postupem do krajského kola
Harsová Barbora
Urbánková Katka
Šárová Klára
Harsová Tereza
Vincenciová Marie
(vyučující Jiří Forman)
IIa. kategorie Trio příčných fléten 1. místo s postupem do krajského kola
Benešová Sára
Jurová Adéla
Sablíková Michala
VÝSLEDKY V KRAJSKÉM KOLE – Hudební obor:
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
Ia. kategorie Soubor zobcových fléten 2. místo
Tlustá Kristýna
Dvořáková Natálie
Klimešová Lenka
IIa. kategorie Soubor zobcových fléten 3. místo
Harsová Barbora
Urbánková Katka
Šárová Klára
Harsová Tereza
Vincenciová Marie
(vyučující Jiří Forman)
IIa. kategorie Trio příčných fléten čestné uznání
Benešová Sára
Jurová Adéla
Sablíková Michala
Mezinárodní kytarová soutěž Fernanda Sora, Frýdek-Místek 26.-27.4.2013
Hra na kytaru
(vyučující Josef Ulrich)
II. kategorie Šlitrová Michaela diplom za účast
IV. kategorie Hnízdilová Zdislava diplom za účast

Přehled účasti ZUŠ Slatiňany na soutěžích v roce 2011/2012

VÝSLEDKY V OKRESNÍCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na zobcovou flétnu
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
I. kategorie Tlustá Kristýna 1. místo s postupem do krajského kola
I. kategorie Šárová Klára 2. místo
I. kategorie Hnízdilová Zdislava 3. místo
Hra na příčnou flétnu
(vyučující Jiří Forman)
I. kategorie Jurová Adéla 3. místo
IV. kategorie Drápalíková Pavlína 3. místo
VII. kategorie Sejkorová Barbora 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na hoboj
(vyučující Jiřina Hrubá)
IV. kategorie Marešová Barbora 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na klarinet
(vyučující MgA. Jiří Kotal)
II. kategorie Dorazil Štěpán 3. místo
III. kategorie Vaněk Vojtěch 3. místo
Hra na trubku
(vyučující Martin Líska)
I. kategorie Lukáš Jakub 2. místo
Hra na tenor
(vyučující Martin Líska)
IV. kategorie Jura David 1. místo s postupem do krajského kola
Hra na pozoun
(vyučující Martin Líska)
I. kategorie Hájek David 1. místo s postupem do krajského kola
IV. kategorie Jura David 1. místo s postupem do krajského kola
Sólový zpěv
(vyučující Jana Sychrovská)
0. kategorie Vychodilová Anežka 1. místo s postupem do krajského kola
0. kategorie Klimešová Lenka 1. místo s postupem do krajského kola
III. kategorie Sýkora Pavel 1. místo s postupem do krajského kola
(vyučující Mgr. Stanislava Sejkorová)
III. kategorie Linhartová Kateřina 2. místo
III. kategorie Chalupová Kateřina 2. místo
VIIa. kategorie Víšková Marie 2. místo
VIIa. kategorie Marešová Barbora 3. místo
XIa. kategorie Horáková Iveta 2. místo
(vyučující Jiří Koreček)
0. kategorie Přepechalová Lucie 1. místo
0. kategorie Šupíková Viktorie 2. místo
Vb. kategorie Fant Jiří 2. místo
Komorní zpěv – trio
(vyučující Mgr. Stanislava Sejkorová)
III. kategorie Horáková Iveta 1. místo s postupem do krajského kola
Hejzlarová Ester
Marešová Barbora
VÝSLEDKY V OKRESNÍCH KOLECH – Taneční obor:
Lidový tanec
(vyučující Mgr. Stanislava Sejkorová )
I. kategorie Salfická Kateřina, Sejkora Ondřej 2. místo (tanečníkovi udělena cena za interpretaci)
VÝSLEDKY V KRAJSKÝCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na zobcovou flétnu
(vyučující MgA. Jurij Artjuščenko)
I. kategorie Tlustá Kristýna 2. místo
Hra na příčnou flétnu
(vyučující Jiří Forman)
VII. kategorie Sejkorová Barbora 1. místo s postupem do ústředního kola
Hra na hoboj
(vyučující Jiřina Hrubá)
VI. kategorie Marešová Barbora 1. místo s postupem do ústředního kola
Hra na tenor
(vyučující Martin Líska)
IV. kategorie Jura David 1. místo
Hra na pozoun
(vyučující Martin Líska)
I. kategorie Hájek David 1. místo
IV. kategorie Jura David 1. místo
Sólový zpěv
(vyučující Jana Sychrovská)
0. kategorie Vychodilová Anežka 3. místo
0. kategorie Klimešová Lenka 3. místo
III. kategorie Sýkora Pavel 2. místo
Komorní zpěv – trio
(vyučující Mgr. Stanislava Sejkorová)
III. kategorie Horáková Iveta 3. místo
Hejzlarová Ester
Marešová Barbora
Souborová hra lidových nástrojů
(vyučující Jiří Forman, Jiřina Pražanová)
III. kategorie Muzika DFS Formánci 1. místo s postupem do ústředního kola
VÝSLEDKY V ÚSTŘEDNÍCH KOLECH – Hudební obor:
Hra na hoboj
(vyučující Jiřina Hrubá)
VI. kategorie Marešová Barbora 3. místo
Hra na příčnou flétnu
(vyučující Jiří Forman)
VII. kategorie Sejkorová Barbora 2. místo
Souborová hra lidových nástrojů
(vyučující Jiří Forman, Jiřina Pražanová)
III. kategorie Muzika DFS Formánci 1. místo
DALŠÍ SOUTĚŽE A PŘEHLÍDKY – Taneční obor, Literárně dramatický obor:
Soutěž Hronovské jablíčko – TO současný tanec
(vyučující Jiřina Doušová)
Večernice 1. místo
Soutěž Poupata Heřmanův Městec TO současný tanec
(vyučující Jiřina Doušová)
Loupežníci 2. místo
Dvojí tvář 3. místo
Hafanana 6. místo
Taneční přehlídka Praha – TO současný tanec
(vyučující Jiřina Doušová)
Loupež
Láska a nenávist
Divadelní přehlídka Svitavský fanda – LDO
(vyučující Helena Plecháčková)